FAQ

FAQ

Co zabrać ze sobą na zajęcia?
Przede wszystkim krótkie spodenki i t-shirt lub top sportowy. Nie potrzebujemy obuwia na zmianę – ćwiczymy na boso lub w skarpetkach! Pamiętajmy o nieużywaniu balsamu do ciała w dniu zajęć i kremu do rąk chwilę przed treningiem. Niezbędne będzie także pozytywne nastawienie 🙂

Jak wyglądają zajęcia?
Wszystkie zajęcia trwają 75 minut. Zależy nam, aby każdy trening poprzedzony był porządną 15 minutową rozgrzewką i zakończony spokojnym stretchingiem, z zachowaniem odpowiedniej ilości czasu na trening właściwy.

Jak duże są grupy?
Za zajęciach maksymalnie pojawi się 8 osób, tyle ile mamy rurek. Nie martw się, nie będzie sytuacji, w której będziesz dzielić rurkę z koleżanką. Zawsze odbędziesz pełen 75 minutowy trening

Mam za słabe ręce! Pole Dance nie jest dla mnie?
Wręcz przeciwnie. Przychodzimy na zajęcia po to, aby wzmocnić ręce. A także brzuch. I nogi. I pośladki, plecy, ramiona… Wyrzeźbimy Twoje ciało, o nic się nie martw.

Czy mogę ćwiczyć Pole Dance jeśli mam ponad 40 lat?
Oczywiście! Wiek nie jest żadnym ograniczeniem. Pole Dance trenują kobiety w wieku 16-50 lat.

Co zrobić, jeśli nie mogę przyjść na zajęcia, a już zapłaciłam?
Zawsze możesz odrobić zajęcia w innym terminie wyznaczonym przez instruktorkę, w ramach okresu trwania karnetu. Pamiętaj jednak, aby poinformować nas o tym dzień wcześniej.

Jak zapisać się na zajęcia?
Na naszej stronie, w zakładce „OFERTA” dostępna jest pozycja „zapisz się”. Należy wypełnić krótki formularz dotyczący Twoich danych osobowych, a także zaznaczyć wybraną przez siebie grupę zajęć. Poinformujemy Cię mailowo o dostępności miejsc, bądź zaproponujemy alternatywny termin.

Z jakich rurek korzystamy na zajęciach?
Nasza szkoła wyposażona jest w rurki polskiej produkcji, firmy Pole Systems. Posiadamy 4 rurki chromowane i 4 malowane proszkowo. Średnica każdej z nich to 45 mm, a wysokość 3,65 m.

Czy są jakieś przeciwwskazania do uprawiania pole dance?
Niestety tak. Nie zaleca się uprawiać tego sportu kobietom w ciąży, jak i w okresie połogu. Także osoby mające problemy z kręgosłupem nie powinny się tego podejmować. Jeśli przyjmujesz lekarstwa, które wpływają na zdolności fizyczne lub psychiczne powinnaś skontaktować się z lekarzem przed przystąpieniem do zajęć i poinformować o tym instruktorkę.

Jakie są ryzyka związane z uprawianiem Pole Dance? Co jeśli coś mi się stanie podczas zajęć?
Na każdych zajęciach obecny jest instruktor, który będzie zawsze do Twojej dyspozycji. Pomaga on w wykonywaniu figur, asekuracji, a także przy stretchingu. Instruktorzy w naszej szkole odbyli kurs pierwszej pomocy. Dodatkowo szkoła posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC). Zalecamy jednak każdej uczestniczce posiadać indywidualne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), gdyż szkoła nie ponosi za to odpowiedzialności (np. w przypadku skręcenia kostki).