O nas

Natalia Lagios (Latosińska)

– od zawsze marzyła o własnej działalności, tylko brakowało jej pomysłu. Pewne było jedno: praca z ludźmi i wśród ludzi. Zaczynając od technologii żywności, poprzez hotelarstwo i gastronomię, aż po ideę rzucenia wszystkiego i podróżowania po świecie… Po drodze do punktu, w którym znajduje się dziś było wiele zawirowań. Za dzieciństwa balet, w liceum hip-hop, na studiach kursy tańca towarzyskiego, burleski i pilates. Aż w końcu poznała Pole Dance. Początkowo miało być to tylko kolejne hobby, ale każdy kontakt z rurką pogłębiał tę miłość. Uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez najlepszych tancerzy w tej dziedzinie, udział w Pole Expo w Las Vegas, a także szkolenie instruktorskie. Wszystko to przyczyniło się do przeobrażenia pasji w pracę, którą może cieszyć się każdego dnia.

O nas - BeciaBeata Nowicka (Stróżyńska)

– jak to kobieta, zawsze doskonale (nie) wie czego chce, dlatego zaraz po maturze pobiegła do pracy w biurze, zrobiła studia z zarządzania, a po cichu cały czas marzyła o karierze na scenie… Szukając równowagi między cyferkami a pociągiem do sztuki, zajęła się grafiką komputerową i fotografią, skończyła roczne studium wokalne i próbowała godzić to wszystko z ukochanym tańcem. Żadnej technice nie była długo wierna, zaczęła od hip-hopu, ale potrzebowała kobiecości, spróbowała dancehallu, samby brazylijskiej, tańca towarzyskiego, kilka lat poświęciła tańcu brzucha, aż na jej drodze stanęła ona… Rurze oddała się całkowicie, lekcje, warsztaty i samodzielna praca zaprowadziły ją do punktu wyjścia i pierwotnych wizji. Z dnia na dzień rzuciła pracę i wywróciła swoje (nie) ułożone życie do góry nogami, by móc swoją pasją dzielić się z Wami 🙂 Dziś szkoli się, by poznawać możliwości własnego ciała i pomóc Wam poprawić świadomość ciała.


Parę słów o nas

Poznałyśmy się jeszcze w liceum. Obie w głębi duszy marzyłyśmy o własnej szkole tańca, przestrzeni z lustrami i sprzętem grającym, w której będziemy mogły ćwiczyć – wtedy jeszcze hip-hop.
Po 8 latach bujania w obłokach, zakochałyśmy się w Pole Dance i postanowiłyśmy spełnić swoje marzenie… Stworzyłyśmy miejsce na kobiecej mapie Poznania. Miejsce, w którym przekazywana jest pasja i pozytywna energia. Miejsce, w którym każda kobieta czuje się wyjątkowa.
Janeiro House to coś więcej niż taniec na rurze. Janeiro House to centrum silnej, ambitnej i gotowej na każde wyzwanie kobiety. To miejsce, w którym przekraczamy granice bólu, pokonujemy własne słabości i lęki… Wychodzimy poza strefę komfortu! Odnajdujemy tam znacznie więcej niż byśmy się mogły spodziewać! Dostrzegamy, że nasze ciało może znacznie więcej niż podpowiada nam umysł… Zaczynamy robić rzeczy niewyobrażalne! Janeiro House jest miejscem otwartym i ciepłym, do którego chce się wracać. Miejsce, w którym kobieta nie tylko wyrzeźbi sylwetkę dzięki zajęciom Pole Fitness, wyzwoli emocje poprzez taniec, ale też znajdzie motywację i siłę, aby iść na przód.