Instruktorki

Instruktorki Janeiro House - Beata - Pole Dance
Beata

Choć zawsze kochała taniec, to regularnie trenować zaczęła jako nastolatka. Na początku upodobała sobie wszelkie, nowoczesne formy tańca – funky, r’n’b, kilka lat trenowała hip-hop i inne formy street dance w poznańskiej formacji Street Beat, z którą z sukcesami występowała na wielu zawodach. Póżniej próbowała bardziej kobiecych odmian tańca jak dancehall, sexy dance, aż poczuła miłość do tańca brzucha. Z Belly Dance została na dłużej, dopóki w ten związek nie weszła… Rura 🙂 Poczuła, że to idealne połączenie kobiecości, tańca i siły. Beata w lipcu 2015 zrobiła kurs instruktorski i może się pochwalić dyplomem Instruktora sportu ze specjalnością Pole Dance wydanym przez Akademię Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Dziś zdobywa wiedzę podczas wielu szkoleń, takich jak Stretching Instructor, Core Stability, Mobility.

Instruktorki Pole Dance - Natalia
Natalia

Trenuje Pole Dance od 4 lat. W duecie z Beatą jest tą „siłową”, uwielbia wymagające tricki i przejścia.  Ma też jednak przygotowanie taneczne.
W dzieciństwie spróbowała baletu, zahaczyła też o taniec towarzyski i burleskę. Przez kilka lat tańczyła hip-hop w poznańskiej grupie Street Beat, ale to jednak rurka pochłonęła ją bez reszty i jej energia znalazła ujście 🙂
Natalia ma na swoim koncie  certyfikaty z wielu warsztatów Pole Dance oraz ten najważniejszy – dyplom instruktora sportu ze specjalnością Pole Dance, wydany przez Akademię Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. W rurce uwielbia powisieć na łokciu;)

Basia - Pole Dance
Basia

Od dziecka ciągnęło ją do różnego rodzaju form artystycznych. Ma szeroki wachlarz zainteresowań, ale to dla tańca poświęciła najwięcej czasu. Należała do wielu formacji tanecznych, gustujących głównie w tańcach nowoczesnych i hip hopie, gdzie wspólnie z rówieśnikami odnosiła liczne sukcesy. Od trzech lat zajmuje się tańcem zawodowo należąc do poznańskiej rewii tanecznej Fabulous Anima. Z rurą spotkała się dopiero w lutym 2016, ale od razu wiedziała, ze ta znajomość przetrwa wszelkie próby. Zdobyła tytuł pierwszej vicemiss pole dance Polska 2016. Każdą wolną chwilę spędza na rurce kształcąc się pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów.

Michalina - Pole Dance
Michalina

Swoją historię sportową rozpoczęła w wieku 5 lat od taekwondo, którego trenowanie trwało kilka lat włączając w to liczne zawody oraz medale. Kolejno przewijały się pływanie, taniec, siłownia, jazda konna i wiele innych. Jednak od ponad dwóch lat pozostaje wierna rurce równocześnie studiując farmację na Uniwersytecie Medycznym. W pole dance uwielbia stronę siłową, w której stara się być coraz lepsza szkoląc się u najlepszych z branży.

Instruktorki Pole Dance - Dorota
Dorota

Od zawsze ciągnęło ją do realizowania wszelkich pasji. W dzieciństwie spróbowała swoich sił w malarstwie, pływaniu i tańcu nowoczesnym.  Ma za sobą wiele występów scenicznych, turniejów, warsztatów i obozów tanecznych. W marcu 2016 roku postanowiła zrobić sobie prezent na dzień kobiet i zapisała się na pierwszy trening Pole Dance, właśnie w Janeiro House.
W Pole Dance uwielbia to, ze ten sport daje nam nieskończoną ilość wyzwań i jednocześnie satysfakcję nie do opisania z każdego zrealizowanego celu. Ulubione figury Doroty to te najbardziej „flexi”. Hobbystycznie lubi zamieniać się w krewetkę.

 

Instruktorki - Hatha Yoga
Monika – Hatha Yoga

Absolwentka I stopnia Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, nauczycielka Hatha Jogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Introductory II. Biorąca udział w wielu warsztatach z nauczycielami wyższych stopni z całego świata tj. Abhijata Sridhar, Gulnaaz Dashti, Lois Steinberg, Corinne Biria oraz z Polski z Konradem Kocotem, Katarzyną Pilorz i Robertem Spicą. W Janeiro House z Moniką spotykamy się podczas tematycznych warsztatów, skupiających się na partiach ciała, najczęściej doskwierających intensywnie trenującym pole dance.

Janeiro House Team | Promo 2017

Janeiro House Team from Janeiro House on Vimeo.