Instruktorki

Instruktorki Janeiro House - Beata - Pole Dance
Beata

Choć zawsze kochała taniec, to regularnie trenować zaczęła dopiero w liceum. Na początku upodobała sobie wszelkie, nowoczesne formy tańca – funky, r’n’b, kilka lat trenowała hip-hop i inne formy street dance w poznańskiej formacji Street Beat, z którą z sukcesami występowała na wielu zawodach. Póżniej próbowała bardziej kobiecych odmian tańca jak dancehall, sexy dance, aż poczuła miłość do tańca brzucha. Z Belly Dance została na dłużej, dopóki w ten związek nie weszła… Rura 🙂 Poczuła, że to idealne połączenie kobiecości, tańca i siły. Beata w lipcu 2015 zrobiła kurs instruktorski i może się pochwalić dyplomem Instruktora sportu ze specjalnością Pole Dance wydanym przez Akademię Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Dziś zdobywa wiedzę podczas wielu szkoleń, takich jak Stretching Instructor, Core Stability, Mobility.

W duecie z Beatą jest tą „siłową”, uwielbia wymagające tricki i przejścia.  Ma też jednak przygotowanie taneczne.
W dzieciństwie spróbowała baletu, zahaczyła też o taniec towarzyski i burleskę. Przez kilka lat tańczyła hip-hop w poznańskiej grupie Street Beat, ale to jednak rurka pochłonęła ją bez reszty i jej energia znalazła ujście 🙂
Natalia ma na swoim koncie udział w wielu warsztatach Pole Dance, posiada także dyplom instruktora sportu ze specjalnością Pole Dance, wydany przez Akademię Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. W rurce uwielbia powisieć na łokciu;)

Basia - Pole Dance
Basia

Od dziecka ciągnęło ją do różnego rodzaju form artystycznych. Ma szeroki wachlarz zainteresowań, ale to dla tańca poświęciła najwięcej czasu. Należała do wielu formacji tanecznych, gustujących głównie w tańcach nowoczesnych i hip hopie, gdzie wspólnie z rówieśnikami odnosiła liczne sukcesy. Od trzech lat zajmuje się tańcem zawodowo należąc do poznańskiej rewii tanecznej Fabulous Anima. Z rurą spotkała się dopiero w lutym 2016, ale od razu wiedziała, ze ta znajomość przetrwa wszelkie próby. Zdobyła tytuł pierwszej vicemiss pole dance Polska 2016. Każdą wolną chwilę spędza na rurce kształcąc się pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów.

Ola
Aga

Aga: Sport jest stałą częścią mojego życia. Od najmłodszych lat trenowałam akrobatykę. Później pracowałam na siłowni, na której wieczorami robiłam swoje treningi. Brałam udział w licznych biegach survivalowych, aż w końcu poznałam pole dance, który całkowicie mnie oczarował. Łączy w sobie wszystko co kocham – gibkość, siłę i pokonywanie swoich barier. Daje mi ogromną satysfakcję i sprawia, że ciagle chcę więcej 🙂