Instruktorki

Instruktorki Pole Dance - Beata
Beata – Pole Dance

Beata, choć zawsze kochała taniec, to regularnie trenować zaczęła jako nastolatka. Na początku upodobała sobie wszelkie, nowoczesne formy tańca – funky, r’n’b, kilka lat trenowała hip-hop i inne formy street dance w poznańskiej formacji Street Beat, z którą z sukcesami występowała na wielu zawodach. Póżniej próbowała bardziej kobiecych odmian tańca jak dancehall, sexy dance, aż poczuła miłość do tańca brzucha. Z Belly Dance została na dłużej, dopóki w ten związek nie weszła… Rura 🙂 Poczuła, że to idealne połączenie kobiecości, tańca i siły. Beata w lipcu 2015 zrobiła kurs instruktorski i może się pochwalić dyplomem Instruktora sportu ze specjalnością Pole Dance wydanym przez Akademię Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Dziś zdobywa wiedzę podczas wielu szkoleń, takich jak Stretching Instructor, Core Stability, Mobility.

Natalia – Pole Dance

w duecie z Beatą jest tą „siłową”, uwielbia wymagające tricki i przejścia. Ma jednak przygotowanie taneczne, w dzieciństwie spróbowała baletu, zahaczyła też o taniec towarzyski i razem z Beatą kilka lat tańczyła w grupie Street Beat. Ale to znów rura pochłonęła ją bez reszty, a jej energia znalazła ujście 🙂 Natalia ma na swoim koncie  certyfikaty z wielu warsztatów Pole Dance oraz ten najważniejszy – Dyplom instruktora sportu ze specjalnością Pole Dance, wydany przez Akademię Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu.

Basia - Pole Dance
Basia – Pole Dance

Od dziecka ciągnęło ją do różnego rodzaju form artystycznych. Ma szeroki wachlarz zainteresowań, ale to dla tańca poświęciła najwięcej czasu. Należała do wielu formacji tanecznych, gustujących głównie w tańcach nowoczesnych i hip hopie, gdzie wspólnie z rówieśnikami odnosiła liczne sukcesy. Od trzech lat zajmuje się tańcem zawodowo należąc do poznańskiej rewii tanecznej Fabulous Anima. Z rurą spotkała się dopiero w lutym 2016, ale od razu wiedziała, ze ta znajomość przetrwa wszelkie próby. Zdobyła tytuł pierwszej vicemiss pole dance Polska 2016. Każdą wolną chwilę spędza na rurce kształcąc się pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów.

Michalina - Pole Dance
Michalina – Pole Dance

Swoją historię sportową rozpoczęła w wieku 5 lat od teakwondo, którego trenowanie trwało kilka lat włączając w to liczne zawody oraz medale. Kolejno przewijały się pływanie, taniec, siłownia, jazda konna i wiele innych. Jednak od ponad dwóch lat pozostaje wierna rurce równocześnie studiując farmację na Uniwersytecie Medycznym. W pole dance uwielbia stronę siłową, w której stara się być co raz lepsza szkoląc się u najlepszych z branży.

Instruktorki - Hatha Yoga
Monika – Hatha Yoga

Absolwentka I stopnia Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, nauczycielka Hatha Jogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Introductory II. Biorąca udział w wielu warsztatach z nauczycielami wyższych stopni z całego świata tj. Abhijata Sridhar, Gulnaaz Dashti, Lois Steinberg, Corinne Biria oraz z Polski z Konradem Kocotem, Katarzyną Pilorz i Robertem Spicą. W Janeiro House z Moniką spotykamy się podczas tematycznych warsztatów, skupiających się na partiach ciała, najczęściej doskwierających intensywnie trenującym pole dance.

Janeiro House Team | Promo 2017

Janeiro House Team from Janeiro House on Vimeo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *