ogłoszenia
Oferta,  Organizacja,  Warsztaty Pole Dance,  Wydarzenia

Wiosenne informacje

Drogie kursantki,

mamy dla Was ważne informacje na najbliższy czas.

informacjeZmiana dotycząca zakupu karnetów

Wprowadzamy małą zmianę dotyczącą karnetów. Dotychczas kupowałyście nowy karnet w dzień pierwszych zajęć. Jednak ze względu na powtarzające się nieobecności, a tym samym pojawianie się np. 3 osób na zajęciach musimy wprowadzić pewną regułę, która pomoże nam zorganizować grupy i uniknąć niechcianych sytuacji, a Wam da większe możliwości odrabiania zajęć 🙂

Nowy karnet kupujemy tydzień przed rozpoczęciem zajęć, czyli na ostatnich zajęciach z obecnego karnetu. Daje nam to gwarancję, że widzimy się na zajęciach, lub przynajmniej będziecie z nami w kontakcie, gdy jednak nie będziecie mogły się pojawić. Jeśli natomiast karnetu nie kupujesz – zakładamy, że na kolejnych zajęciach Cię nie będzie – wtedy ktoś inny ma możliwość odrobienia zajęć.

Wiemy, że sytuacje bywają różne, i dlatego w miarę możliwości idziemy Wam w wielu przypadkach na rękę, ale niestety niektóre osoby tego nadużywają, a miejsce w grupie na nie czeka…

W związku z tym prosimy, miejcie na uwadze nasze zmiany na lepsze 🙂

Wracamy z Pink Choreo i Exotic Orange!

Chcecie swoje rurkowe umiejętności wnieść na nowy poziom, lub po prostu bawić się Pole Dance w najbardziej kobiecym wydaniu? Zapraszamy do nowej grupy Pink Choreo / Exotic Orange. Na zajęciach będziemy opanowywać bardziej rozbudowane choreografie Pole Dance i Exotic. Na potrzeby konkretnej choreografii nauczymy się też nowych tricków, ale to taniec i zabawa będą na pierwszym miejscu!
Kiedy? Wtorek, godzina 17.00. Startujemy w kwietniu! 🙂

Warsztaty z Patrykiem Rybarskim 2 kwietnia 2016

Ponieważ grupa męska nie utworzyła się, otwieramy drugą grupę mieszaną. Zapraszamy na stronę wydarzenia ⇒KLIK.

Organizacja zajęć w okresie świątecznym

Informujemy, że zajęcia sobotnie (26.03) oraz poniedziałkowe (28.03) zostają odwołane. Nie odbędzie się też Open w najbliższy piątek tj. 25.03. Wszystkim, z którymi już nie będziemy miały okazji się zobaczyć życzymy wszystkiego dobrego i miłego czasu, spędzonego w gronie najważniejszych dla Was osób. Do zobaczenia po Świętach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *