Przejdź do treści

Najpiękniejsza Panna Młoda 2016 Gala Finałowa

Najpiękniejsza Panna Młoda 2016W niedzielę 21.02.2016 w Hotelu Andersia w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa III edycji konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda 2016, w której miałyśmy możliwość uczestniczyć. Jak to wszystko wyglądało z naszego punktu widzenia? Prawdę mówiąc, pierwsze pół wieczoru pochłonęły nam emocje związane z występem. Taaaak… stres był olbrzymi, a konieczność oczekiwania na swoją kolej potęgowała jego odczucie. Trema jest chyba nieodzownym elementem pokazów, choć po cichu wierzymy, że będzie utrzymywać tendencję malejącą 🙂

Podczas naszych stresów kandydatki zdążyły zaprezentować się w kilku, pięknych kreacjach, WDance wytańczyło bachatę, a na dokładkę po wybiegu przeszły panie odziane jedynie w bieliznę… 😉 Tuż po wystąpieniu Drużyny Szpiku, mogłyśmy rozładować emocje w ten sposób, jaki lubimy najbardziej – kilka minut z rurą i problemy znikają!

Drugie pół wieczoru towarzyszyły nam skutki uboczne wcześniejszych (niepotrzebnych jak zwykle) nerwów, ale mogłyśmy już skupić się na tym, co dzieje się wokół 🙂 ONE SĄ NAPRAWDĘ PIĘKNE! I jak tu oni wybiorą tylko jedną? Ale jeszcze chwilę mogą pomyśleć, bo na scenie jeszcze raz pojawia się WDance no i cudowne Siostry Hybiak. Ich głosy powodują dreszcze. To była petarda! Zdecydowanie poprosimy więcej!

Tamtararam! Wyniki! Nie spodziewałyśmy się, że ta chwila wzbudzi w nas aż takie emocje. Naprawdę czułyśmy ekscytację, a przy ogłaszaniu laureatek, nawet łezka zakręciła się w oku.
Tak oto Justyna została Najpiękniejszą Panną Młodą 2016, co potwierdziły również głosy zgromadzonych gości, ponieważ Justyna zgarnęła także tytuł NPM Publiczności. Drugie i trzecie miejsce zajęły Kasia i Agnieszka. Nie możemy zapomnieć też o NPM Internetu, którą przedstawiono nam trochę wcześniej – gratulacje Angelika! Dziewczyny, mamy nadzieję, że w szaleństwie przygotowań ślubnych, znajdziecie czas i chęci, by wykorzystać swoje nagrody i odwiedzić nas w Janeiro House 🙂

Pokaz Beaty 🙂

Pole Dance Show – Najpiękniejsza Panna Młoda 2016 Poznań from Janeiro House on Vimeo.

Pokaz Kasi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.