Przejdź do treści

Pure Movement: Gymnastic Strength Training Level 1

AKTUALIZACJA: Warsztaty odbędą się 26 listopada 2016

Już w sobotę 12 listopada zapraszamy na Pure Movement: Gymnastic Strength Training Level 1!

To warsztaty, które przynoszą zintegrowane techniki gimnastyczne bazujące na treningu siłowym, wykorzystującym masę własnego ciała. Poprzez unikalne i zrównoważone podejście między siłą, mobilnością i elastycznością przyczyniamy się do prewencji, a także prawidłowego leczenia urazów fizycznych.

Nauczymy Cię jak wyszukiwać i jak zadbać o najsłabsze ogniwa w ciele, jak wzmocnić i zmobilizować więzadła, mięśnie i stawy przed przejściem do bardziej zaawansowanych poziomów. Nie tylko doświadczysz wspaniałego treningu, ale będziesz się świetnie bawić!

Gimnastyczny Trening Siłowy – program ma na celu ukształtować silną postawę ciała, sprawność fizyczną, oraz rozbudować wszystkie cechy motoryczne dla sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania oraz podejmujących różnego rodzaju aktywność fizyczną, w tym Pole Dance. Nie ma znaczenia, czy jesteś zupełnie początkujący. Te ćwiczenia pomogą Ci lepiej się poruszać oraz być szybszym i silniejszym w bezpieczny i zdrowy sposób. Nie tylko odczujesz zmianę samopoczucia, efekty będą widoczne również w Twojej sylwetce.

Na pierwszym poziomie, warsztaty będą koncentrować się na przedstawieniu metody progresji ćwiczeń, rozwijaniu poprawnej techniki pozycji oraz wzorców ruchowych dla takich pozycji jak: Front Lever, L-Sit, Straddle Planche, Side Lever, Manna, Ring Muscle Up oraz Hand Balancing.

Cykl rozpocznie się stosunkowo prosto w celu stworzenia podstaw kontroli ciała, które w przyszłości będą wspierać bardziej skomplikowane ruchy. Podczas zajęć rozwijana jest świadomość ciała, która ma na celu prewencję urazów sportowych poprzez kontrolę ruchu.

Cytat którego treść będzie przyświecać formie warsztatów:

„Często słyszę od ludzi, że nie zdaje sobie sprawy jak są silni. Mówią siła, a ja chciała bym usłyszeć stan równowagi. Pojęcie siły zawiera w sobie wysiłek. Nie tego szukam. Siła wiążąca się z wysiłkiem nie jest tym czego potrzebujesz. Potrzeba ci siły wynikającej ze swobody”.
~ Dr Ida Rolf.

Prowadzący:

Szymon Ciążyński
Od najmłodszych lat związany był z aktywnością fizyczną i zawsze pochłonięty ruchem.

Wiążąc styl życia z kulturą fizyczną i eksplorując wiele form ruchowych zrozumiał, że tym co go inspiruje i to co kocha to szeroko pojęty „RUCH”. Ta fascynacja pozwoliła mu wyruszyć w niekończącą się podróż w kierunku zgłębienia możliwości i funkcji ludzkiego organizmu.

Rozwijając swą pasję i ugruntowując wiedzę poprzez ukończenie studiów fizjoterapii, kontynuuje poszukiwania prowadząc i uczęszczając na warsztaty w Polsce i w Europie. Zdobytym doświadczeniem dzieli się ze swoimi podopiecznymi na zajęciach.

„Uważa, że ruch to życie, a życie jest nierozerwalnie związane z ruchem”.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Warsztat trwa 3h (12-15)
***Godzina może ulec zmianie (15-18)

Cena: 90 zł.
Liczba miejsc ograniczona.

Widzimy się 26 listopada w Janeiro House! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.