Przejdź do treści

Wiosenne informacje

Drogie kursantki,

mamy dla Was ważne informacje na najbliższy czas.

informacjeZmiana dotycząca zakupu karnetów

Wprowadzamy małą zmianę dotyczącą karnetów. Dotychczas kupowałyście nowy karnet w dzień pierwszych zajęć. Jednak ze względu na powtarzające się nieobecności, a tym samym pojawianie się np. 3 osób na zajęciach musimy wprowadzić pewną regułę, która pomoże nam zorganizować grupy i uniknąć niechcianych sytuacji, a Wam da większe możliwości odrabiania zajęć 🙂

Nowy karnet kupujemy tydzień przed rozpoczęciem zajęć, czyli na ostatnich zajęciach z obecnego karnetu. Daje nam to gwarancję, że widzimy się na zajęciach, lub przynajmniej będziecie z nami w kontakcie, gdy jednak nie będziecie mogły się pojawić. Jeśli natomiast karnetu nie kupujesz – zakładamy, że na kolejnych zajęciach Cię nie będzie – wtedy ktoś inny ma możliwość odrobienia zajęć.

Wiemy, że sytuacje bywają różne, i dlatego w miarę możliwości idziemy Wam w wielu przypadkach na rękę, ale niestety niektóre osoby tego nadużywają, a miejsce w grupie na nie czeka…

W związku z tym prosimy, miejcie na uwadze nasze zmiany na lepsze 🙂

Wracamy z Pink Choreo i Exotic Orange!

Chcecie swoje rurkowe umiejętności wnieść na nowy poziom, lub po prostu bawić się Pole Dance w najbardziej kobiecym wydaniu? Zapraszamy do nowej grupy Pink Choreo / Exotic Orange. Na zajęciach będziemy opanowywać bardziej rozbudowane choreografie Pole Dance i Exotic. Na potrzeby konkretnej choreografii nauczymy się też nowych tricków, ale to taniec i zabawa będą na pierwszym miejscu!
Kiedy? Wtorek, godzina 17.00. Startujemy w kwietniu! 🙂

Warsztaty z Patrykiem Rybarskim 2 kwietnia 2016

Ponieważ grupa męska nie utworzyła się, otwieramy drugą grupę mieszaną. Zapraszamy na stronę wydarzenia ⇒KLIK.

Organizacja zajęć w okresie świątecznym

Informujemy, że zajęcia sobotnie (26.03) oraz poniedziałkowe (28.03) zostają odwołane. Nie odbędzie się też Open w najbliższy piątek tj. 25.03. Wszystkim, z którymi już nie będziemy miały okazji się zobaczyć życzymy wszystkiego dobrego i miłego czasu, spędzonego w gronie najważniejszych dla Was osób. Do zobaczenia po Świętach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.